• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комфортні умови заради успішного навчання Брав участь

Доданий
15.07.2020
Номер
9
Освіта

Проєкт спрямований на створення комфортних умов навчання у філіях та тренерських кімнатах Центру освіти дорослих Галицинівської ОТГ під час проведення освітніх заходів для дорослих. У межах проєкту буде придбано 5 кондиціонерів для всіх філій Центру освіти дорослих і тренерської кімнати в Лиманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завдяки цьому температурний режим буде прийнятним для роботи цілий рік.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лимани

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Ефективність надання освітніх послуг Галицинівської ОТГ складається з декількох показників: якість освітніх програм та методологій; підготовки тренерів та викладачів; взаємодія викладача і учасника освітньої програми; матеріально-технічне оснащення аудиторії; інклюзія; комфортність перебування в приміщенні. На жаль, останній показник має низький рейтинг задоволеності, особливо в останні місяці весни, протягом усього літа та перших 2-х місяців осені, а також в холодну пору року. Спекотна погода, яка розігріває навчальні аудиторії негативно впливає на самопочуття учасників освітніх програм, що у свою чергу знижує ефективність засвоєння навчального матеріалу та якість виконання практичних завдань, як і мороз.
Наш проєкт покликаний покращити умови протікання навчального процесу для дорослої категорії людей Галицинівської ОТГ, особливо температурний комфорт перебування тренерів і учасників в навчальних аудиторіях. Завдяки придбанню і встановленню 5 кондиціонерів ми зможемо задовольнити комфортні умови перебування дорослих в навчальний період. А враховуючи те, що навчальні приміщення Центру освіти дорослих базуються в Прибузькій бібліотеці, в Лупарівській, Галицинівській, Українківській і Лиманівській школах, то аудиторія людей, яким даний проєкт принесе комфорт, додатково збільшиться на 2,5 тис.осіб – дітей і підлітків громади, а також педагогів, батьків та жителів ОТГ в цілому.

мета проекту

Створення комфортних умов в філіях та тренерських кімнатах Центру освіти дорослих Галицинівської ОТГ під час проведення освітніх заходів для дорослих.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Встановлення 5 кондиціонерів в аудиторіях Центру освіти дорослих: - Прибузька філія Центру освіти дорослих /с. Прибузьке, вул. Шкільна, 39; - Лупарвська філія ЦОД/ с. Лупареве, вул. Шкільна, 19; - Українківська філія ЦОД/ с. Українка, вул. Шкільна, 8; - Галицинівська філія ЦОД/ с. Галицинове, вул. Миру, 23; - Тренерська аудиторія в Лиманівській школі/ с. Лимани, вул. Центральна, 149. Це сприятиме нормалізації температури в приміщеннях та позитивно вплине на фізично-розумову діяльність дорослої людини. Техніка буде придбана у відповідності до квадратури приміщень, щоб ефективність кондиціонерів була максимально корисною.

Для кого цей проект

Учасники освітніх програм Центру освіти дорослих – близько 400 дорослих осіб, віком 18+, переважно жінки. Діти, які навчатимуться в навчальний період в приміщеннях ЦОД, – 900 осіб, а також педагоги та батьки.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання техніки та її встановлення у 5 приміщеннях ЦОД в 5 селах Галицинівської ОТГ; 2. Експлуатація та перевірка ефективності використання техніки під час проведення освітніх програм.

ключові показники оцінки результату

1. В освітніх аудиторіях Центру освіти дорослих будуть створені комфортні умови для навчання близько 400 дорослих осіб і 900 дітей, учнів шкіл громади; 2. Завдяки проєкту учасники освітніх програм легше сприятимуть інформацію та ефективно працюватимуть під час виконання практичних завдань у сонячні жаркі дні року та під час морозів; 3. Громада ефективно впроваджуватиме політику з надання якісної, доступної освіти протягом життя.

Ризики в реалізації проекту

Ризиком під час впровадження проєкту є інфляція на національному рівні і відповідно подорожчання техніки.