• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Жіночий центр розвитку Відхилений

Доданий
15.07.2020
Номер
8
Культура

 Жіночий центр розвитку дасть можливість жінкам різного віку, соціального статусу, отримати знання з різних напрямків( права людини, психологія, мистецтво, спорт, та інше.) Навчатись та розвиватись жінці в громаді, знаючи свої права і потреби, заради еднання і зростання можливостей для кожної жінки в громаді.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Акуленко
Бюджет
78 500 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

-В Галицинівський ОТГ стоїть питання у розвитку та підтримці жінок які потребують інформаційної, правової та психологічної підтримки. Серед жінок нашої громади є матері та дружини участників АТО, молоді та багатодітні матері, жінки – домогосподарки, та Інші категорії жінок які прагнуть розвиватися. Всіх жінок турбує одне бажання покращувати своє життя та життя в громаді долучаючи жінок з інших сіл, що дозволить разом розвиватися та приймати активну участь в житті всій Галицінивській ОТГ. Тому виникла потреба для створення умов для жінок Галіциновської ОТГ

мета проекту

-Об’єднати жінок нашої великої громади для розвитку, самореалізації, інформування щодо можливостей та розширення знань ,політична участь жінок в громаді, розширення знань з гендерної рівності з сем’ї до суспільства, права та захист жінок від насилля в родині, спеціальна підтримка окремих фахівців(психолог, юритст тощо.) Проведення майстер-класів нашими жительками-майстринями та майстринями з громади. Створення творчих колективів, гуртків за інтересами, ініціативних груп.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Готуючись до проекту «Жіночий центр розвитку» ініціативна група проекта провела попереднє обговорення де були висловлені пропозиції та побажання жительок нашої Галиціновської громади щодо потреб та побажань. Сам проект « Жіночий центр розвитку» приймав участь от віпускниці Академії Жіночого Лідерства Акуленко Н.П. в програмі малих грандів для випускниць 17 –ої Академії Жіночого Лідерства в рамках програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність ( DOBRE ) та отримав підтримку от Українського Жіночого Фонду, який знаходиться на допрацюванні. Проект дає можливість жінкам громади долучатись до активної програми тренінгів ( управління громадою, жінка – депутат, жінка – родина-суспільство, психологічні тренінги, і багато іншого ). Створення сайту « жіночий центр розвитку» допоможе багатьом жінкам у спілкуванні, та звертатись за підтримкою. Створення онлайн тренінгів, майстер-класів, та тематичних бесід для спілкування на період ( карантину на ковіт19 ).

Для кого цей проект

- В першу чергу це всі жінки громади ( різної вікової категорії та соціального статусу), дівчата –підлітки, яким потрібна допомога для вирішення різноманітних питань через пропоновані можливості жіночого центру розвитку.

План заходів з реалізації проекту

Купівля меблів серпень 2020 Купівля ноутбуків аксесуарів вересень 2020 Купівля принтера вересень 2020 Купівля Проектора серпень 2020 Купівля екрана серпень 2020 Купівля настольних ламп серпень 2020 Купівля кулера вересень 2020 Купівля засобів та приладдя для прибирання серпень 2020 Купівля концелярії вересень 2020 Залучення фахівців з спихології серпень2020- серпень 2021 бесіди, тренінги та ін. Залучення фахівців з права серпень 2020 - серпень 2021 консультації Залучення випускниць АЖЛ вересень 2021 – серпень 2021 ініціативна група, тренінги Залучення творчих колективів громади серпень 2020 – серпень 2021 Онлайн тренінги, майстер-класи листопад 2020- серпень 2021 Залучення майстринь громади серпень 2021 – серпень 2021 Звітність та відкриття вересень 2020

ключові показники оцінки результату

- Становлення соціального, правового, культурного життя кожної жінки в громаді. Сприяння для повноцінного розвитку та захисту жінки в сім’ї та суспільстві , заради розвитку успішної родини, успішної роботи, успішної громади !!!

Ризики в реалізації проекту

- Інфляція - Людський фактор ( хвороба, раптовий від’їзд , тощо) - Погодні умови

Файли

Експертна оцінка