• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Туризм для громади Відхилений

Доданий
15.07.2020
Номер
7
Спорт

Поповнення матеріально-технічної бази туристичного гуртка «Меридіан» для проведення занять, походів, конкурентоспроможної участі в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лупареве

Опис

проблема, яку вирішує проекту

На базі Лупарівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 1995 року діє туристичний гурток «Меридіан». За час його існування матеріально-технічна база поповнювалася завдяки написанню спортивних проектів на Миколаївський глиноземний завод. Члени гуртка постійні переможці та призери обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань: відкрита першість МЦТКЕУМ – більше 100 разів, обласні змагання – більше 40 разів, Всеукраїнські змагання – близько 15 разів, Міжнародні змагання – 8 разів. Але маючи застаріле, неактуальне, обладнання, якому вже майже 20 років, ми втрачаємо свої можливості для наступних перемог.
За 25 років було здійснено більше 100 походів. Подорожуючи Україною діти громади стикаються з проблемою зношеного туристичного обладнання. Наші рюкзаки та намети постійно потребують ремонту, деякі з них вже не підлягають ремонтуванню. Проте вони ще використовуються, бо маємо недостатню кількість спорядження. А кількість дітей, зацікавлених спортивним-туризмом, з кожним роком зростає.

мета проекту

Реалізація проєкту дасть можливість поповнити і покращити матеріально-технічний стан туристичного гуртка, а це в свою чергу - залучити до систематичних занять нових гуртківців серед учнів і також дорослих Галицинівської ОТГ. Всі ці заходи будуть спрямовані на популяризацію туризму, а туризм - одна з масових і доступних форм пропаганди здорового способу життя. Реалізація проєкту допоможе залучити до спортивних заходів дітей, молодь та мешканців середнього віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

1. Залучення мешканців села Лупареве та громади до занять спортивним та пішохідним туризмом, подорожей та походів всіх верств населення. 2. Ознайомлення з природними та історичними культурними пам’ятками рідної України. 3. Виховання дбайливого відношення до природи рідного краю, взаєморозуміння і взаємоповаги між народами і націями. 4. Пропаганда здорового та безпечного способу життя, через популяризацію туризму. 5. Створити умови для активного відпочинку, а саме поновити матеріально-технічну базу туристичного гуртка «Меридіан». 6. Підтримка конкурентоспроможної команди для участі у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань.

Для кого цей проект

Для всіх верств населення нашої громади від 10 до 60 років. Близько 6,5 тис. осіб.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання туристичного обладнання і спорядження у відповідності до бюджету протягом 1 місяця реалізації проєкту. 2. Удосконалення роботи туристичного гуртка Лупарівської школи згідно графіка протягом 1-3 місяця реалізації проєкта. 3. Участь шкільної молоді і дітей у туристичних змаганнях усіх можливих рівнів протягом 1-3 місяців реалізації проєкта. 4. Проведення 2 подорожей чи походів різної складності для всіх вікових категорій 1-3 місяць впровадження проєкту.

ключові показники оцінки результату

Соціальні показники: залучення всіх верст населення села Лупареве та 9 тисячної Галицинівської громади до пішохідних подорожей, популяризації здорового та безпечного способу життя. Економічний: зменшення фінансових витрат родин на відпочинок подорожуючи Україною. Екологічні: виховання дбайливого відношення до природи рідного краю серед учасників гуртка (туристичного клубу). Культурні: ознайомлення з природними та історичними культурними пам’ятками рідної України, виховання взаєморозуміння і взаємоповаги між народами і націями.

Ризики в реалізації проекту

Єдиним ризиком є інфляція на національному рівні і відповідно подорожчання обладнання та спорядження.

Фотографії