• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зона літнього оздоровлення для дітей під відкритим небом Брав участь

Доданий
14.07.2020
Номер
5
Освіта

Проект передбачає облаштувати зону літнього оздоровлення під відкритим небом біля Лиманівського ЗДО, шляхом придбання масажних доріжок , м’якого покриття біля басейну, шезлонгів (у кількості 10 шт.) та тіньового навісу від сонця. Зона літнього оздоровлення надаватиме можливість літньому оздоровлення та зміцненню імунітету дітей дошкільного віку села Лимани.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лимани

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Під час розробки стратегії розвитку Галицинівської ОТГ, однією із запитів мешканців села Лимани було створення зони літнього оздоровлення дітей під відкритим небом. На сьогоднішній день у нашому ЗДО нажаль не має зони літнього оздоровлення дітей з масажно-водними процедурами. Робочою групою нашого проекту було вирішено підготувати заявку на впровадження проекту зі створення зони літнього оздоровлення дітей, яка сприятиме профілактиці дитячої захворюваності, зміцненню здоров’я та імунітету наймолодших мешканців села Лимани. Надасть можливість оздоровлювати дітей в умовах ЗДО. Формуватиме здорову спільноту Галицинівської ОТГ в майбутньому. Для реалізації проекту нашій команді необхідно 150 тис.грн.

мета проекту

Сприяти профілактики дитячої захворюваності , підвищенню імунітету дітей, формуванню здорового способу життя найменших мешканців села Лимани, шляхом якісного та комплексного літнього оздоровлення вихованців ЗДО.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Робочою групою нашого проекту було вирішено підготувати заявку на впровадження проекту зі створення зони літнього оздоровлення дітей під відкритим небом. Завдання які ми ставимо перед собою для досягнення цілей передбачає: - проведення соціологічного опитування через соціальні мережі для подальшої розробки програми оздоровлення; - закупівля обладнання та облаштування території де розміщуватиметься зона літнього оздоровлення дітей під відкритим небом; - проведення комплексних заходів літніх оздоровчих компаній для дітей.

Для кого цей проект

Найменші мешканці села Лимани.

План заходів з реалізації проекту

Липень 2020 року – проведення соціологічного опитування через соціальні мережі; Липень-серпень 2020 року – закупівля обладнання та облаштування території; Серпень 2020 року – проведення літньої оздоровчої компанії для дітей.

ключові показники оцінки результату

Ключові показники оцінки результату проекту: 1. Охорона здоров’я: профілактика та зниження дитячої захворюваності. 2. Освітні: Формування здорового способу життя та бажання піклуватися про своє здоров’я з дитинства у найменших мешканців села Лимани.

Ризики в реалізації проекту

Незацікавленість населення у реалізації проекту, але ми плануємо попередити даний ризик через медіа-компанію в соціальних мережах, особистих зустрічах із мешканцями села.