• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екологічний крок в майбутнє Відхилений

Доданий
14.07.2020
Номер
4
Охорона навколишнього природного середовища

Проєкт спрямований на розвиток еколого-туристичної привабливості громади, шляхом створення зеленої зони з декоративних дерев і кущів при в’їзді в село Прибузьке. Завдяки реалізації проєкту:
-в’їзд до села матиме естетичний вигляд, який доповнюватиме нашу зупинку,яка вже розфарбована в українському стилі;
-навколо даної місцевості буде знижений рівень запиленості від вітрової ерозії або автомобілів

Автор проєкту
Любов
Любов Єгорова
Бюджет
149 750 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Екологія і туризм – ці дві теми, які ми хочемо почати вирішити завдяки нашому проєкту на рівні села Прибузьке. Для Галицинівської ОТГ, яка розвиває політику розвитку туризму, вкрай необхідно покращувати благоустрій та екологічний стан сіл, які доповнюватимуть туристичні маршрути громади.
Село Прибузьке неодноразово було висвітлене в обласному чи на Всеукраїнських каналах телебачення, ми є сполученням між центральною садибою громади і селами: Українка і Степова Долина, тому для нас важливо, щоб нам було що показати, щоб наші проєкти і далі всіх радували і щоб кожен із нашого села був гордим тим, що він тут живе, що це є його малою батьківщиною.
Щодо вирішення екологічної ситуації села, особливо в питанні засухи, спеки, відрової ерозії, пилового забруднення і забруднення від вихлопів автомобілів різного формату – ми вбачаємо у розвитку благоустрою, створення більше естетичних зелених зон, оскільки саме наявність дерев і кущів є нашої гарантією безпеки від кліматичних змін і газо-пилової задухи.
Ми розуміємо, що бюджет Бюджету участі є обмежений і тому вирішили впровадити наш проєкт на локації при в’їзді в село Прибузьке. Дана територія захвачує дві сторони в’їздної дороги в село, зупинку та забори підприємств, які вже мають естетичний гарний вигляд. На цій території буде висаджені високодекоративні дерева і кущі, які своєю гармонією підвищать еколого-туристичну привабливість села Прибузьке.

мета проекту

Сприяти розвитку еколого-туристичної привабливості села Прибузьке, шляхом створення зеленої зони з декоративних дерев і кущів при в’їзді в село.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

1. Проведення інформаційної компанії щодо залучення мешканців села Прибузьке до робіт з вичищення території, для подальших робіт з озеленення території. Даний захід несе собою екологічно-просвітницьку роботу, яку ми проведемо через соціальні мережі і задіяння соціальних закладів. Під час вичищення території, кожен волонтер дізнається про весь перебіг і плани, які будуть впроваджені під час реалізації проєкту. 2. Разом з мешканцями села Прибузьке і місцевим бізнесом провести роботи з озеленення території при в’їзді в село, шляхом висадки 75 сакур, 27 ів плакучої форми і 110 кущів самшиту. Завдяки цього заходу, мешканці села які долучаться до нього більш відповідально ставитимуться до дерев і кущів села і стануть волонтерами по захисту нової зеленої зони. 3. Організація урочистого відкриття зеленої зони у форматі екологічної естафети. У рамках заходу будуть нагороджені всі волонтери і партнери проєкту, для подальшої мотивації в участі подібних проєктах села.

Для кого цей проект

1. Жителі села Прибузьке, будь якої вікової категорії – близько 1300 осіб; 2. Гості села, далекобійники, проїжджаючі через село водії, постачальники товарів та послуг-більше 20000 осіб за рік; 3. Жителі ОТГ, які приїжджають на свята, з особистих питань до рідних та до колег відносно роботи.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення інформаційної компанії щодо залучення мешканців села Прибузьке до робіт з вичищення території, протягом 1 місяця реалізації проєкту; 2. Проведення робіт з озеленення території при в’їзді в село, шляхом висадки 75 сакур, 27 ів плакучої форми і 110 кущів самшиту, протягом 1-2 місяця реалізації проєкту; 3. Організація урочистого відкриття зеленої зони у форматі екологічної естафети, протягом 3 місяців реалізації проєкту.

ключові показники оцінки результату

1. Близько 50 осіб візьме участь в проведення робіт з благоустрою території: 75 сакур, 27 ів плакучої форми і 110 кущів самшиту; 2. До проєкту буде залучено близько 5 місцевих підприємств, які допоможуть нам з підготовчими роботами для створення зеленої зони. 3. У селі Прибузьке з’явиться ще зелена зона, яка буде однією із локацій туристичного маршруту села. 4. Село Прибузьке підвищить свою еколого-туристичну привабливість на мапі Галицинівської ОТГ. 5. Рівень пилової та газової забрудненості при в’їзді до села буде знижений завдяки зеленим насадженням.

Ризики в реалізації проекту

Єдиним ризиком який може бути після впровадження проєкту, є зберігання зеленої зони в належному стані. Ми передбачили, що за санітарний стан відповідатимуть наші волонтери, мешканці села, а за полив рослин ми сподіваємося на підтримку Галицинівської сільської ради і її ЖКГ. Іншим ризиком під час впровадження проєкту є інфляція на національному рівні і відповідно подорожчання садибного матеріалу і робіт.

Фотографії