• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій території навколо Прибузької амбулаторії Реалізований

Доданий
14.07.2020
Номер
3
Комунальне господарство

Проектом передбачається створення сучасного благоустрою території навколо сільської амбулаторії. Для покращення естетичного виду прилягаючої до амбулаторії ділянки та озеленення, удосконалення стану атмосферного повітря, поліпшення психічного здоров’я пацієнтів.

Автор проєкту
Бюджет
149 490 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Однією з основних проблем села Прибузьке є відсутність благоустрою території за адресою: вул. Гастелло яка знаходиться в занедбаному стані і не відповідає санітарним вимогам та сучасному естетичному вигляду: немає можливості, почекати або відпочити, присівши на лавочку, подихати свіжим повітрям серед зелених насаджень. Однак, ця територія дуже затребувана і відвідувана так як це ділянка біля сільської амбулаторії. Ремонт і оновлення території не проводився протягом довгого часу, що і привело її у неналежний вигляд і стан (асфальт на пішохідних доріжках розбитий і після дощу або сходу снігу стають не прохідними, бордюри розсипалися, огорожа має жалюгідний вигляд, зелені насадження хаотичні, і т.п.) Тому, виникла гостра необхідність оновити територію біля сільської амбулаторії. Реалізація проекту підвищить рівень благоустрою, поліпшить естетичний вигляд прилеглої території амбулаторії, а це в свою чергу, висвітлить діяльність органів влади та відповідальних структур, підвищить рівень їх авторитету та довіри в громаді.

мета проекту

Благоустрій території, покращення стану атмосферного повітря, забезпечення безпечних умов пересування відвідувачів амбулаторії. Покращення естетичного вигляду Прибузької амбулаторії.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Реконструкція території навколо амбулаторії поліпшить естетичний вигляд амбулаторії, допоможе зберегти будівлю у гарному стані. Зробить зручним пересування доріжками для відвідувачів, а зелені насадження та лавки дадуть змогу пацієнтам чекати своєї черги або просто відпочивати у комфортних умовах.

Для кого цей проект

Проект не має вікових обмежень. Результатами реалізації даного проекту зможуть користуватися усі групи населення громади.

План заходів з реалізації проекту

Створення ініціативної групи Серпень - 2020 Проведення зборів, затвердження графіку робіт Серпень - 2020 Визначення цінових пропозицій наявних на ринку Серпень - 2020 Проведення земельних робіт(Вирівнювання ділянки, демонтаж дерев, старої обмостки та асфальтних доріжок) Вересень - 2020 Закупівля будівельного матеріалу( Пісок, цемент, …) Вересень - 2020 Проведення робіт ( Заливка бетоном обмостки, укладання пішохідних доріжок, …) Вересень - 2020 Закупівля лавок та їх встановлення Жовтень – 2020 Закупівля зелених насаджень Жовтень - 2020 Проведення благодійної акції «Посади дерево – Врятуй планету» Жовтень - 2020 Підведення підсумків про виконану роботу Листопад - 2020 Звітність та відкриття перед громадою Листопад - 2020

ключові показники оцінки результату

Соціальні (Підняття культурного рівня, покращення естетичного вигляду території та зробить зручними пересування відвідувачів)

Ризики в реалізації проекту

1.Погодні умови 2.Інфляція