• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ремонт фойє Прибузької амбулаторії Реалізований

Доданий
14.07.2020
Номер
2
Комунальне господарство

Проектом передбачається проведення капітального ремонту фойє лікарні задля збереження належного стану та цілісності приміщення.

Автор проєкту
Анна
Анна Романюк
Бюджет
144 585 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Важливим елементом соціальної інфраструктури села є заклад охорони здоров’я. Будівлю амбулаторії було споруджено в 1962 роках і відтоді капітальний ремонт фойє не проводився. Необхідність ремонту полягає в практичному створені комфортних умов для функціонування лікувального закладу. Стеля прийшла у непридатний стан з неї постійно сиплеться та відпадають шматки, що може становити загрозу для медичного персоналу та відвідувачів. Підлога яка викладена плиткої місцями дуже потріскалась і є дуже слизькою. Тому виникла гостра необхідність у заміні стели та підлоги так як ми дбаємо про безпеку наших громадян.

мета проекту

Створення безпечних та якісних умов для відвідувачів та працівників Прибузької амбулаторії. Створення сучасного інтер’єру для кращого естетичного вигляду. Забезпечення реалізації права сільських мешканців на безкоштовну, висококваліфіковану медичну допомогу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Діюче приміщення амбулаторії було збудовано в 1962 році, з часом фойє прийшло в неестетичний та неналежний вигляд. Капітальний ремонт фойє створить сучасний інтер’єр і комфортні умови для праці персоналу та лікування мешканців села.

Для кого цей проект

Проектом зможуть користуватися усі вікові групи мешканців громади.

План заходів з реалізації проекту

1. Створення ініціативної групи Серпень - 2020 2. Проведення зборів, затвердження графіку робіт Серпень - 2020 3. Визначення цінових пропозицій наявних на ринку Серпень - 2020 4. Демонтаж старого ремонту Вересень - 2020 5. Закупівля будівельного матеріалу Вересень - 2020 6. Проведення робіт по заливанню стяжки Вересень - 2020 7. Закупівля плитки Жовтень – 2020 8. Закупівля матеріалів для стелі Жовтень - 2020 9. Завершення ремонту. Покладання плитки та натягування стелі Жовтень - 2020 10. Підведення підсумків про виконану роботу Листопад - 2020

ключові показники оцінки результату

Зміцнення матеріально-технічної бази для забезпечення сучасного якісного медичного обслуговування населення. Створення сучасних умов праці медичного персоналу, підвищення безпеки людського життя, зниження соціальної напруги, покращення морально-психологічного клімату територіальної громади.

Ризики в реалізації проекту

1.Збільшення вартості проекту