• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Green classroom» - клас під відкритим небом Реалізований

Доданий
14.07.2020
Номер
1
Освіта

Проєкт направлений на розвиток нових форм освіти в громаді, шляхом облаштування класу під відкритим небом на території Українківської школи,
сприятиме розвитку освітньої інфраструктури Галицинівської ОТГ та є викликом школи у період карантину в проведенні освітніх заходів під відкритим небом, буде доповненням шкільного медіацентру для проведення вечірніх кінопоказів.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Українка

Опис

проблема, яку вирішує проекту

У 2018-20 роках наша школа змінила свій вигляд завдяки проведенню капітального ремонту – стала привабливим, сучасним та яскравим освітнім закладом. Це дало нам ще більший поштовх бути закладом, потрібним, цікавим для учнів села, бути готовими до осучаснення освітнього простору. Адже сучасний, інноваційний освітній простір – нові умови, нові можливості для освіти.
У період пандемії та продовження картинних заходів, обмеження перебування в приміщеннях та для збереження здоров’я дітей та дорослих, актуальним буде створення зеленого класу. Одним із шляхів розв’язання проблеми недостатнього інноваційного освітнього простору є створення класу під відкритим небом для проведення уроків на свіжому повітрі, спостереження за навколишнім світом. Відкриття майданчику навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, наддасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час.
Проект ««Green classroom» - клас під відкритим небом» передбачає монтаж твердого покриття навколо еко-простору, висівання зеленого газону, монтаж навісної конструкції, встановлення лавок-трансформерів, дошки, встановлення мультимедії.

мета проекту

Сприяти розвитку нових форм освіти в громаді, шляхом створення класу під відкритим небом на території Українківської школи, для практичного застосування в освітній діяльності закладу, підтримці шкільного медіацентру і культурно-просвітницьких заходів села.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Одним із шляхів розв’язання проблеми недостатнього інноваційного освітнього простору є створення «Класу під відкритим небом» для проведення уроків на свіжому повітрі та спостереження за навколишнім світом. Відкриття майданчику навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, наддасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час, наддасть можливості проводити більше часу на свіжому повітрі. Об’єкт буде практичним у використанні як Українківською школою, так і пересічними мешканцями села для проведення освітньо-просвітницьких заходів на відкритому простору.

Для кого цей проект

Проект розрахований: - на створення оптимального робочого середовища для навчання учнів Українківської школи, - проведення різноманітних освітніх та розважальних заходів, як для колективу школи, так і для мешканців ОТГ, молоді, - перегляду пізнавальних фільмів для вихованців ДНЗ. Проект буде корисним для 1170 жителів села Українки.

План заходів з реалізації проекту

1) Здійснення проектно-ескізних робіт з прив’язкою до території, протягом 1 місяця реалізації проєкта; 2) Підготовка території, протягом 1-2 місяця реалізації проєкта; 3) Виготовлення, закупівля комплектуючих, медіа-техніки, під час 1 місяця реалізації проєкта; 4) Монтаж конструкції, доріжки, висадка газону на протязі 2-3 місяців реалізації проєкту; 5) Відкриття об’єкту у форматі показового, відкритого уроку, протягом 3 місяця реалізації проєкту.

ключові показники оцінки результату

1) Підвищено рівень охоплення дітей села, які проводять вільний час на свіжому повітрі; 2) Підвищенопрестиж природничих наук, що вимагають розвиток спостережливості на відкритому просторі; 3) Підвищено мотивація до навчання серед 145 школярів Українківської школи; 4) Підтримано діяльність шкільного медіацентру, завдяки нового простору для вечірніх кінопоказів; 5) В Українківській школі буде створений освітній простір на відкритому повітрі. Даний простір може надавати різноманітні освітні чи культурні послуги для 21 особи за 1 захід. 6) Створений сучасний, неформальний еко-простір для навчання; 7) Проведена просвітницька робота з як використовувати еко-простір для проведення освітнього процесу.

Ризики в реалізації проекту

Інфляція, яка може вплинути на ціни медіа-техніки і інших матеріалів.

Фотографії