• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Танцювально-спортивний комплекс "Тріумф" Брав участь

Доданий
27.06.2019
Номер
9
Спорт

Проект передбачає оснащення колишньої обрядової зали необхідним інвентарем для заняття хореографією дітям, а також фітнесом для дорослого населення села

Автор проекту
Ірина
Ірина Баєва
Бюджет
128 446 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

Проблема

На сьогоднішній день різносторонній розвиток дитини стоїть на найвищому рівні і більшість батьків приділяє цьому неабияку увагу, танцювальне мистецтво в цьому випадку не виключення, адже це не тільки прекрасний вид мистецтва, а й здоровий спосіб життя та гармонійний розвиток. В нашому селі велика кількість талановитих дітей, які б хотіли займатися танцями ( згідно соціально-демографічного опитування дітей до 6 років на території села Прибузьке та с-ща Степова Долина нараховується 114 чоловік, а від 7 до 17 - 211 чоловік). На даний час це складно, адже в селі відсутні танцювальні гуртки, а віддаленість від міста і проблеми з транспортним сполученням також вносять свої корективи не в кращу сторону. З цією проблемою зіткнулися і доросла частина населення, які турбуються про своє здоров’я і бажають відвідувати фітнес зал.

Мета проекту

Створення умов та залучення дітей до заняття у хореографічних колективах, участі у танцювально-спортивному русі. Залучення дорослого населення села до розуміння необхідності здорового способу життя, адже фітнес - це не тільки модний атрибут сучасної людини, а й ефективний засіб боротьби зі стресом, підтримці фізичного та психічного здоров’я.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Оснащення обрядової зали в приміщені Галицинівської сільської ради в селі Прибузьке в танцювально-спортивний комплекс надасть змогу займатися не тільки школярам та дошкільникам, а й людям незалежно від вікової категорії.

Для кого цей проект

Без вікових обмежень. - до 6 років, а також 7-17 років - танцювальні гуртки, - 18 + - фітнес - 60 + - лікувальна фізкультура

План заходів з реалізації проекту

- придбати та встановити станки балетні, двохрівневі, - придбати та встановити дзеркала, придбати інвентар для заннять

ключові показники оцінки результату

Соціальні показники: залучення дітей та дорослих до участі у танцювально-спортивному русі, популяризації здорового способу життя та гармонійного розвитку особистості.
Економічний : зменшення фінансових витрат батьків та молоді, адже вартість проїзду висока.

Ризики в реалізації проекту

Затримка доставки дзеркал ( адже під індивідуальні заміри).

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190