• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Лиманівський кінотеатр під відкритим небом Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
8
Культура

Проект передбачає облаштувати кінотеатр під відкритим небом біля Лиманівського будинку культури, шляхом придбання медіа-техніки (проектору, колонок та екрану) та без каркасної меблі (груш) у кількості 40 шт. Кінотеатр надаватиме можливість культурному дозвіллю близько 3-ох тисячному населенню села Лимани.

Автор проекту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лимани

Опис

Проблема

Під час розробки стратегії розвитку Галицинівської ОТГ, однією із запитів мешканців села Лимани було створення власного кінотеатру під відкритим небом. На сьогоднішній день у нашому селі нажаль не має культурно-просвітницьких місць відпочинку, особливо для молоді, молодих сімей та нашим бабусям і дідусям. Робочою групою нашого проекту було вирішено підготувати заявку на впровадження проекту зі створення кінотеатру. Кінотеатр сприятиме просвіті та культурному росту мешканців села Лимани. Надасть можливість повернути молоді радість живого спілкування, замість залежності від мережі Інтернет. Формуватиме толерантність, патріотизм, активну життєву позицію, громадську свідомість всіх верст населення через перегляд відповідних тематичних фільмів. Для реалізації проекту нашій команді необхідно 150 тис.грн.

Мета проекту

Сприяти підвищенню рівня культурного росту, толерантності, патріотизму мешканців села Лимани, шляхом їх участі у діяльності кінотеатру під відкритим небом, перегляду актуальних фільмів та обговорення цікавих соціальних та екологічних тем.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Робочою групою нашого проекту було вирішено підготувати заявку на впровадження проекту зі створення кінотеатру. Завдання які ми ставимо перед собою для досягнення цілей передбачає: - проведення соціологічного опитування через соціальні мережі для подальшої розробки програми і календаря проведення кінопоказів; - закупівля техніки, меблів та облаштування території де розміщуватиметься кінотеатр під відкритим небом; - проведення інформаційної компанії через соціальні мережі і дощок оголошення про дати і час показу того чи іншого кіно чи мультфільму. - проведення кінопоказів та після показових обговорень у відповідності до графіку діяльності кінотеатру. Створення дискусійного кіноклубу сприятиме урізноманітненню дозвілля людей, задоволенню їх потреби в інформації та спілкуванні.

Для кого цей проект

Всі вікові категорії мешканців села Лимани.

План заходів з реалізації проекту

Липень 2019 року – проведення соціологічного опитування через соціальні мережі; Липень-серпень 2019 року – закупівля техніки, меблів та облаштування території; Серпень 2019 року – проведення інформаційної компанії через соціальні мережі і дощок оголошення; Серпень-жовтень 2019 року – проведення кінопоказів та після показових обговорень.

ключові показники оцінки результату

1. Соціальні: урізноманітнення дозвілля населення всіх вікових категорій села Лимани, задоволенню їх потреби в інформації та спілкуванні.
2. Культурні: Підвищення культурного різноманіття сільської громади. Підвищенню рівня культурного росту, толерантності, патріотизму мешканців села Лимани.

Ризики в реалізації проекту

1. Незацікавленість населення у реалізації проекту, але ми плануємо попередити даний ризик через медіа-компанію в соціальних мережах, особистих зустрічах із мешканцями села і також через афіши.

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190