• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мрій разом з музикою Брав участь

Доданий
27.06.2019
Номер
6
Культура

Найважливіше, що хочеться реалізувати це таланти дітей які просто створені для музики, додати творчіх номерів в концертну програму кожного свята яке буде відбуватись в Галицинове. Нове обладнання надасть можливість вчителю музики створити і підібрати саме ту мелодію та звучання нот конкретно для кожного вокаліста.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Сердюк
Бюджет
123 408 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

Проблема

Запитавши у жителів села Галицинове , що саме вони хотіли бачити нового та творчого для молоді та підростаючого покоління, більшість опитаних відповіли ,що було б добре чути співучі , солов’їні голоси . Тому і виникло бажання написати проект для купівлі обладнання яке допоможе з мелодійного голосу зробити солов’їний. Нажаль в нас нема обладнання яке дасть змогу підібрати та озвучити саме ту мелодію яка підійде до кожного вокаліста. Проект просто необхідний для розвитку талантів які мріють співати та бути артистом. Розвиток та навчання підростаючого покоління дасть можливість показати таланти які живуть на території нашого рідного села. Хороше обладнання сприятиме відмінній «озвучці» та розширить вокальні навики вокалістів. В наш час багато молодих та талановитих людей які не мають можливості реалізувати свій потенціал, тому вони починають вести не здоровий спосіб життя. Коли підлітки, молодь будуть задіяні в творчих гуртках, в них не буде часу на куріння та вживання алкоголю.
З новим обладнанням ми зможемо створювати ролики та кліпи наших талантів.

Мета проекту

Метою є забезпечення музичної школи належним обладнанням, для створення атмосфери звукової студії. Хороше обладнання дасть змогу вокалісту чітко почути звучання нот та сприяє правильному початку пісні. Педагог зможе швидко підібрати саме ту пісню яка чітко підходить для конкретного вокаліста. Найважливіше - те що діти, підлітки та молодь буде задіяна в творчості та матиме музичну освіту, яка в подальшому житті їм допоможе. Ми зможемо записувати кліпи та відправляти на творчі конкурси, перемагати

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Закупивши нове обладнання ми дамо змогу розкритись та засяяти не одній зірочці. Наші свята будуть яскравішими та мелозвучними, бо ми матимем свої яскраві номери високого рівня. Ми допоможемо та дамо змогу розкритись талантам які покищо сховані .

Для кого цей проект

Звичайно проект створений для підростаючого покоління яке ще в пошуках себе. Діти , підлітки та молодь зможе реалізувати свої мрії , або можливо ми знайдемо неймовірний талант який злетить на висоту.

План заходів з реалізації проекту

Створимо робочу групу яка придумає сюжет ролика або кліпа. З робимо святковий концерт.

ключові показники оцінки результату

Залучення більше молоді та підростаючого покоління до культури та музики .Збільшення кількості номерів до свята . Повисити активність молоді. Створити нові співочі колективи.

Ризики в реалізації проекту

Збільшення вартості обладнання.

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

+380502357190