• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розумний спорт для всіх Брав участь

Доданий
27.06.2019
Номер
4
Спорт

Проект націлений на підвищення рівня живого спілкування молоді та підлітків через популяризацію гри в шахи. Що сприятиме розвитку емоційного і соціального інтелекту, і як наслідок допомагають дитині розвинути фантазію, уяву, кмітливість, цілісне і зорове сприйняття, наочно-образне мислення, самостійність.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Олійник
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

Проблема

ХХІ століття - час бурхливого розвитку високих технологій та їх стрімкого проникнення в усі сфери суспільного життя. Дуже часто даниною цього розвитку та широкого розповсюдження різноманітних гаджетів є здоров’я та успішність наших дітей. Вчені відзначають, що діти, привчені з раннього віку до гаджетів, стикаються з проблемами концентрації уваги, виявляють ознаки гіперактивності, не можуть самостійно розважати себе. У них повільніше проходить пізнавальний процес, не працює уява. Навпаки, живе спілкування посилює увагу і здатність до навчання. Реальні ігри з однолітками включають механізм розвитку емоційного і соціального інтелекту, і як наслідок допомагають дитині розвинути фантазію, уяву, кмітливість, цілісне і зорове сприйняття, наочно-образне мислення, самостійність. Живе спілкування та ігри з однолітками допомагають дитині отримати дуже важливі для неї навички адаптування у суспільстві.
Завдяки іграм в шашки і шахи діти вчаться бути терплячими, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліни. Рішення великої кількості систематизованих дидактичних завдань сприяє формуванню у дітей здатності діяти та розвитку морально-вольових якостей. Розумні, талановиті і сильні духом діти - це запорука майбутнього процвітання нашої країни.

Мета проекту

Метою проекту є придбання для кожного дитячого майданчику вуличного столу для шахів та інвентарю; переключення уваги дітей з віртуальних ігор на реальну, створення умов для організації живого, активного спілкування, набування суспільнокорисних навичок; Проведення турніру з шахів серед населення ОТГ з метою пропоганування гри, та залучення до неї молоді.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Пропонуємо встановити на дитячих майданчиках вуличні шахові столи підвищеної міцності. Що забезпечить доступність гри для кожного жителя ОТГ, та спиятиме розвитку особистих навичок. З метою популяризації гри пропонуємо провести шаховий турнір.

Для кого цей проект

Все населення ОТГ (В першу чергу діти оскільки планується встановлення об’єктів на дитячих майданчиках)

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення зустрічі робочої групи для розробки плану дій впровадження проекту. 2. Придбання обладнання та матеріалів. 3. Встановлення обладнання. 4. Проведення турніру з шахів.

ключові показники оцінки результату

Соціальні: підвищення рівня доступності мешканців до послуг, забезпечення інфраструктурою для розвитку спорту; інтелектуальний та розумовий розвиток молоді та дітей.

Ризики в реалізації проекту

Соціальні– небезпека несприйняття проекту громадою, або окремими групами. Ризик нівелюється проведенням роз’яснювальної роботи, та впровадженням таких заходів як турнір.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

+380502357190