• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ти- автомобіліст Відхилений

Доданий
27.06.2019
Номер
3
Освіта

Завдання курсів водіїв – не тільки навчання водінню, але і професійна підготовка до умов на українських дорогах.
Висококваліфіковані викладачі та інструктори, сучасна технічна база Галицинівського «Центру освіти дорослих», сучасні методика навчання підвищать ефективність процесу, допоможуть отримати не просто базові навички водіння, а стати справжніми професіоналами. Курси водіїв допоможуть, відпр

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

Проблема

Навичками безпечного водіння володіє не кожна людина котра керує автомобілем. Через брак часу, незручний графік навчання, не доступне місце проведення навчання, більшість водіїв отримують не якісне навчання на курсах водіїв. Безпечне водіння та впевненість за кермом- це головна умова для майбутніх автомобілістів. Багато людей вважають, що купити права — це простий і швидкий спосіб отримати доступ до водіння автомобіля. Але сумна статистика свідчить, що більшість ДТП відбувається з вини саме таких «учнів»!
Кожен день від дорожньо-транспортних пригод гине 8 людей, а зазнають травм 92 особи
Складно отримати якісну освіту в керуванні автомобілем коли не вирішено ряд особистих питань: як доїхати з курсів додому, хто забере дитину з дитячого садку, як відпроситись у керівника раніше з роботи двічі на тиждень, як не пропустити останню пару в інституті і багато інших. Обираючи автошколу, кожен задає собі ці питання і багато хто відмовляться від навчання саме через невирішеність ряду факторів. Курси водіїв в Галицинівській громаді обов'язково допоможуть вирішити всі вищезазначені проблеми, оскільки їх будуть проводити кращі ліцензовані викладачі та інструктори в зручний для учасників навчального процесу час, з підходящим місцем розташування навчального простору та сучасними методичними матеріалами.

Мета проекту

Дозволити мешканцям Галицинівської громади отримати якісні освіту з керування автотранспортними засобами та стати гідними учасниками дорожнього руху. Навчити своїх рідних та друзів правильному поводженню на дорозі та зменшити рівень автотранспортних пригод. Допомогти населенню отримати якісне навчання з водіння автотранспортним засобом в зручний час та за лояльною ціною, оскільки вони матимуть можливість оплатити лише вартість палива та екзамену в ДАІ, а оплата праці викладачів та інструкторів з

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Для керування транспортними засобами громадянам України необхідно мати національне посвідчення водія (водійські права) відповідної категорії ( в рамках проекту це категорія В). Досвід водіння приходить лише з часом. Але він повинен базуватися на міцних знаннях і відпрацьованій техніці. Цей принцип лежить в основі навчання, та саме за ним проходитиме навчання в Галицинівській громаді. Посвідчення водія видається особам, які: пройшли спеціалізовану підготовку в установах (автошколах, автокурсах) здали теоретичний і практичний іспити в реєстраційно -екзаменаційному підрозділі ДАІ. Завдяки курсам, котрі можуть проходити на базі Галицинівської сільської ради в «Центрі освіти для дорослих», всі вищезазначені умови будуть виконані та дозолять без ускладнення скласти іспити. Навчання на курсах водіїв проходитиме впродовж 1,5 місяця та скрадатиметься з теоретичних та практичних занять.

Для кого цей проект

За півроку реалізації проекту, освітньою послугою з навчання дорослого населення с.Галицинове зможуть скористуватись 2,3% від кількості мешканців села. Значної уваги ми приділимо вразливим верствам населення: жінки в декреті, мешканцям, що не встигають проходити навчання в місті, через обмежений часовий графік міжміського громадського транспорту, представники багатодітних сімей, студентам, домогосподаркам, громадянам котрі тимчасово залишились без основного місця роботи та що не мають можливості

План заходів з реалізації проекту

1.Визначитись з висококваліфікованими викладачами та досвідченими інструкторами для освітньої програми. 2.Ознайомитись з дозволами на викладацьку діяльність . 3.Забезпечити індивідуальний підхід. 4.Розробити навчальну програму котра обов’язково має включати в себе: - будова та експлуатація автомобіля; - правила дорожнього руху; - основи керування автомобілем і безпека дорожнього руху; - водіння автомобіля. 5.Забезпечити технічну підтримку занять. 6.Надати роздаткові матеріали учасникам освітнього процесу. 7.Забезпечити оплату викладачам за теоретичну частину курсу за рахунок Проекту «Бюджету участі»

ключові показники оцінки результату

4 навчальних курси по1,5 місяці кожен, 14 учнів на кожному курсі. Загальна кількість учасників освітнього процесу 56 осіб, вони навчатимуться протягом 72 занять та будуть здавати іспити в ДАІ.
В результаті суспільство отримає впевнених учасників дорожньо-транспортного руху, 56 мешканців громади котрі успішно завершили навчальний курсів, та громадян, що можуть впоратись з тривогою на дорозі. Частина галичан отримає нову професію, чим зменшить рівня безробіття в країні. В майбутньому збільшиться кількість осіб залучених з громадськості до участі в заходах організованих органами місцевого самоврядування.

Ризики в реалізації проекту

1. Кількість учасників навчального процесу може бути менше зазначеної. Щоб не трапилось такої ситуації потрібно зробити своєчасну інформаційну кампанію для населення. 2.Число бажаючих може бути більше ніж зазначено в проекті. Під час голосування за проект , та в разі його перемоги, своєчасно зазначити та наголосити перед громадськістю, про максимальну кількість учасників освітнього процесу. 3. Звернути увагу на обрання викладачів та інструкторів з високими кваліфікаційними якостями та обговорити можливість співпраці з Галицинівською ОТГ. Перевірити відгуки серед інтернет порталів про всі автошколи міста Миколаєва, обрати найкращу, перевірити дозволи на викладацьку діяльність, додати графік освітнього процесу в громаді до графіку автошколи. 4.Своєчасне забезпечення необхідними канцелярськими товарами та підручниками з правил дорожнього руху. Укласти угоду з підприємцем котрий має змогу надати всі необхідні інструменти для учасників навчання. 5.Збій в роботі «Центру освіти для дорослих».

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

+380502357190