• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Захистна альтанка для плескального басейну Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
13
Комунальне господарство

Цей проект дасть змогу створити альтанку з металевих і кованих конструкцій та полікарбонату. Споруда захистить дітей, під час купання в басейні від небезпечних прямих сонячних променів, та захистить сам басейн від згубного впливу зовнішніх чинників, що набагато продовжить строк його єксплуатації. Територію в межах альтанки буде вимощенно кольоровою тротуарною плиткою.

Автор проєкту
Бюджет
130 480 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

Проблема

Купання дітей в басейні без захистної альтанки скорочує час перебування у воді, а у пікові часи спеки практично унеможливлює їх перебування в басейні. Це зменшує час на оздоровлення.
Також сам басейн без захистної альтанки, прослужить на багато менше, так як навколишне середовище руйнує матеріали. Цвітіння води під дією ультрафіолету є суттевою проблемою, що змушує частіше змінювати воду, а час нагрівання води довгий.

Мета проекту

Метою проекту є покращення умов перебування дітей в басейні Галицинывського ДНЗ «Веселка», унеможливлення потрапляння прямих сонячних променів, та опіків дітей. Збільшення строку експлуатації самого басейну.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Приймання водних процедур дітьми відбувається у обідній час, таким чином альтанка з полікарбонату відфільтровує 50 відсотків ультрафіолету, дозволяючи дітям безпечно перебувати в басейні. Також вирішується проблема захисту самого басейну від шкідливих чинників навколишнього середовища, що продовжить строк експлуатації.

Для кого цей проект

Основною групою є діти ДНЗ Веселка.

План заходів з реалізації проекту

1. Створення проекту безпеки. 2. Реконструкція об’єкту. 3. Заходи що до відкриття споруди.

ключові показники оцінки результату

1.Даний навіс збільшує експлуатаційні можливості басейну, що зменшує витрати на його ремонт.
2.Збільшення часу перебування групи дітей у басейні у зв’язку з відсутністю прямих променів сонця, що сприяє більшому оздоровленню дітей.
3. Зменшення потрапляння ультрафіолету, що спричіняє цвітіння води.
4. Налагодження співпраці батьків з адміністрацією закладу.

Ризики в реалізації проекту

1.Даний навіс збільшує експлуатаційні можливості басейну, що зменшує витрати на його ремонт. 2.Збільшення часу перебування групи дітей у басейні у зв’язку з відсутністю прямих променів сонця, що сприяє більшому оздоровленню дітей. 3. Налагодження співпраці батьків з адміністрацією закладу.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190