• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Парк з концертною зоною « Гармонія» Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
12
Культура

Проектом передбачається створення культурно-просвітницької зони відпочинку. Для забезпечення повноцінного права мешканців громади на духовний, культурний та соціальний розвиток.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Залєвська
Бюджет
135 612 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке
Адреса
Вітовський район, Прибузьке

Опис

Проблема

Після важкого робочого дня кожному з нас необхідний відпочинок, особливо якщо у вас є маленькі діти або ви людина похилого віку. Розуміючи що відсутність місця для відпочинку жителів у селі Прибузьке – є однією з основних проблем. На території села є ділянка для парку яка межує з дитячим майданчиком. Мешканці села в яких є діти або онуки матимуть можливість комфортно відпочивати на свіжому повітрі поки діти будуть гратися на майданчику. Створення парку дало б можливість для організації дозвілля, відпочинку жителів всіх вікових категорій. Створення найбільш сприятливих умов для внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану і навколишнього середовища. Концертна зона в парку дасть змогу молодим активістам організовувати концерти та різноманітні заходи для села або всієї громади. Це позитивно поспливає на організованість та згуртованість села

Мета проекту

Метою даного проекту є створення сприятливих умов для організації дозвілля, відпочинку жителів села, покращення стану їх здоров’я та естетичного вигляду центру села. Підвищення довіри населення до співпраці з владою.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Побудування парку з концертною зоною на території села вирішить проблему з відсутністю місця для культурного відпочинку на свіжому повітрі жителів. Покращить естетичний вигляд центру села та створить зону для організації дозвілля та заходів для населення.

Для кого цей проект

Проект немає вікових обмежень. Результатами реалізації даного проекту зможуть користуватися усі групи населення села.

План заходів з реалізації проекту

1. Створення ініціативної групи 2. Проведення зборів, затвердження графіку робіт 3. Визначення цінових пропозицій наявних на ринку 4. Проведення суботника на території 5. Закупівля будівельного матеріалу(Пісок, цемент, …) 6. Придбання лавок, урн для сміття 7. Укладання плитки для концертної зони 8. Встановлення лавок та урн для сміття 9. Проведення акції «Посади дерево – відроди село» 10. Підготовка урочистих заходів для відкриття 11. Проведення інформаційної компанії серед населення( Оповіщення про відкриття) 12. Підведення підсумків 13. Урочисте відкриття

ключові показники оцінки результату

Соціальні( Підняття культурного рівня, навколишнього середовища, покращення естетичного виду та позитивного впливу на згуртованість населення через проведення різноманітних акцій та заходів на території парку)

Ризики в реалізації проекту

1.Погодні умови 2.Інфляція

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190