• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Лупарівська філія медіацентру «NOVA» Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
11
Освіта

Створення ютуб-каналу «NOVA» з метою підвищення медіаграмотності учнівської молоді та їх зайнятості у позаурочний час.
Через канал жителі села та громади зможуть підвищити власний рівень медіаграмотності, оскільки отримуватимуть якісну інформацію з першоджерел, але спочатку бажаючі працюватимуть в медіаконтенті, отримуючи базове навчання від фахівців.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Лютер
Бюджет
149 997 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лупареве
Адреса
Лупареве

Опис

Проблема

З часу створення Галицинівської ОТГ існує невдоволення жителів громади неінформованістю, перекручуванням тих чи інших фактів, важливих для ОТГ. Жителі потребують якісної, неупередженої інформації на суспільно-важливі теми, різні вікові категорії виявили бажання підвищити рівень критичного мислення та свідомого сприйняття медіаматеріалів.
Ця проблема торкається населення громади (особливо учнівської молоді), оскільки невміння «фільтрувати» інформацію призводить до упередженого та суб’єктивного сприйняття.
У результаті має бути створений власний канал новин на ютубканалі, через який жителі села та громади зможуть підвищити власний рівень медіаграмотності, оскільки отримуватимуть якісну інформацію з першоджерел, але спочатку бажаючі працюватимуть в медіаконтенті, отримуючи базове навчання від фахівців – редакції Миколаївського інтенет-видання «Никвести», журналістки телеканалу «Миколаїв» Катерини Лисюк, спеціалістами громади. Пізніше, крім новинного жанру, мають бути створені іншожанрові напрямки.

Мета проекту

Покращення інформування мешканців Галицинівської ОТГ про події в громаді та сприяння підвищення їх соціальної активності через створення громадського просвітницького інтернет-телебачення, забезпечення в громаді якісного і доступного медіапродукту через ютубканал шляхом створення та залучення учнівської молоді до медіаценттру «NOVA»; розвиток творчого та інтелектуального потенціалу учнівської молоді в рамках проекту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

1.Навчання учнівської молоді медіаграмотності за 32-годинним курсом. 2. Придбання обладнання та оснащення для студії у відповідності до Положення відділу ОКМС. 3. Розробка 1-го випуску власних передач на ютуб-каналі.

Для кого цей проект

Учнівська молодь, працівники бюджетних організацій громади, свідомі громадяни ОТГ.

План заходів з реалізації проекту

1. Устаткування студії. 2. Підготовка до проведення навчальних занять, формування «кола ідей». 3. Зустріч з фахівцями з метою реклами у ЗМІ та набуття навичок для зйомок власних рубрик. 4. «Створення ютубканалу: з чого почати і де черпати натхнення». 5. Заняття для ведучих рубрик. 6. Зйомки власного медіапродукуту.

ключові показники оцінки результату

Соціальні показники: підвищення в учнівської молоді критичного мислення, медіаграмотності населення.

Ризики в реалізації проекту

Зірвана зустріч із запрошеним гостем, відключення електромережі.

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190