• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Нове життя старої тренажерної зали." Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
10
Спорт

Проект спрямований на спортивний розвиток села Галицинове ,шляхом удосконалення спортивної зали на базі Галицинівського сільського клубу. За планом проекту буде проведений поточний ремонт приміщення старої тренажерної зали. . Загальна мета - підвищення витривалості та оздоровлення населення села Галицинове. Пропаганда здорового способу життя.

Автор проєкту
Бюджет
149 802 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

Проблема

Проблематика проекту. Однією з необхідних умов розвитку молоді є фізичний розвиток. Спорт в наш час дуже актуальний. Він привчає людину до здорового способу життя. Тренажерний зал не просто приносить задоволення він стає розвиваючим інструментом для населення різної вікової категорії.
Згідно статистики на території села Галицинове проживає 2700 осіб,із них 1400 осіб -молодь. Було соціальне дослідження,яке показало:- 60% молоді зазначили, що не має місця для якісного дозвілля ; - 20% взагалі вказали найкращим і найдоступнішим місцем відпочинку являються бари; - 20% підлітків зазначили ,що увесь свій вільний свій час вони проводять біля комп'ютерів, що негативно впливає на фізичний розвиток молодого організму. Провели опитування серед населення шляхом анкетування ,70% опитаних зі 100% підтримали ідею реконструкції та ремонту приміщення тренажерної зали при Галицинівському сільському клубі. Багато молоді бажають займатися силовими видами спорту,але приміщення в якому зараз знаходиться тренажерна зала потребує поточного ремонту ,який негативно впливає на здоров'я і організм людини в цілому .
Жителі села Галицинове вважають ,що заняття в тренажерній залі буде позитивно впливати на фізичний і культурний розвиток молоді і людей старшого віку,та привчить їх до здорового способу життя,що в даний час дуже актуально.

Мета проекту

Сприяти спортивному розвитку села Галицинове ,шляхом удосконалення спортивної зали на базі Галицинівського сільського клубу, в якому жителі села Галицинове різної вікової категорії зможуть розвиватися фізично,відроджувати інтерес до спорту та здорового способу життя. Спорт допомагає згуртувати мешканців національною ідеєю, наповнити своєрідною ідеологією, оздоровити суспільство, а також сприяти більшої витривалості молоді та активному довголіттю і соціалізації людей середнього та похилого віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

1. Залучення молоді до зайнять фізкультурою та спортом. 2. Відновити психофізичну рівновагу суспільства на рівні села Галицинове. 3. Сприяти активному довголіттю мешканців села Галицинове. 4. Створити умови для активного відпочинку,а саме зробити поточний ремонт в тренажерній залі при Галицинівському сільському клубі. 5. Забезпечити умови для підвищення рівня фізичного та культурного розвитку сучасного суспільства. 6. Загальна мета - підвищення витривалості та оздоровлення нації. Пропаганда здорового способу життя.

Для кого цей проект

Передусім проект спрямований на активних членів нашої громади - жителів села Галицинове. Це різна вікова категорія людей: підлітки, молодь та люди старшого віку. Тренажерний зал буде працювати щоденно з 15.00 год. по 21.00 год. для: - молоді, яка вже займається – 15 чол., - молоді, яка бажає займатися – 30 чол., - учнів школи – 40 чол. , - дорослого населення (в тому числі жінки) – 50 чол. , - жителів навколишніх сіл , - приїжджих та гостей .

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення поточного ремонту приміщення(заміна дверей,штукатурні роботи,встановлення вентиляції,покриття підлоги,підбиття стелі ,встановлення панелей та інше). 2. Встановлення меблів і спортивного інвентаря . 3. Придбання предметів для активного відпочинку для всіх вікових категорій мешканців села Галицинове (настольні ігри, література, тощо); 4.Відкриття тренажерної зали,показові виступи спортсменів; 5.Розробка спортивних програм.

ключові показники оцінки результату

Результатом реалізації проекту буде:
- відремонтована тренажерна зала ;
- можливість розв’язання проблем дитячої бездоглядності та профілактики підліткової злочинності;
- створення умов для активного дозвілля різновікових груп населення громади;
- наповнення громадян енергією, натхненням, бажанням творити та перемагати,;
- згуртування людей навколо спільної справи;
- підростаюче покоління, дивлячись на молодь, яка займалася та має непогані досягнення в спорті, буде мати бажання покращити свої результати в спорті;
-популяризація здорового способу життя серед населення Галицинівської ОТГ;
-- зниження показників захворюваності, пов’язаних з малорухливим способом життя.

Ризики в реалізації проекту

Інфляційна складова може сприяти зростанню гривньових цін на ремонтні роботи та вартість спортивного обладнання.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

0502357190