Дітям - безпечне середовище. Реалізований

Доданий
27.06.2019
Номер
1
Освіта

Для Галицинівського ДНЗ «Веселка» пріоритетним напрямком роботи є сприяння всебічному розвитку дітей. Серед батьків та працівників ДНЗ було проведено опитування щодо необхідності заміни огорожі на більш надійну та безпечну, що сприятиме створенню сприятливих, безпечних умов перебування для 90 вихованців ДНЗ, дотриманню правил безпечної поведінки, створенню естетичного середовища.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Мороз
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове
Адреса
Вітовський район, Галицинове

Опис

Проблема

Як для всієї Галицинівської громади, так і для Галицинівського ДНЗ «Веселка» пріоритетним напрямком роботи є сприяння всебічному розвитку дітей, а особливо - фізичній культурі та спорту. В стратегії розвитку Галицинівської громади одним із завдань є поліпшення надання якості освітніх послуг. В с. Галицинове 87% дитячого населення віком від 2 до 6 років ДНЗ. Матусі з маленькими дітьми ( від 0 до 2-х років) теж є нашими відвідувачами та учасниками освітнього процесу. Тому для забезпечення всебічного, гармонійного розвитку дитини велике значення має стан фізичного здоров’я, від якого залежить і психічний, і розумовий розвиток. Серед батьків та працівників ДНЗ, що розташований на території ОТГ було проведено опитування щодо необхідності заміни огорожі на більш надійну та безпечну. Піклуючись про виховання маленьких дітей, їх адаптацію до життя та створюючи умови для повноцінної роботи молоді на селі, на території села було збудовано ДНЗ, який відвідують 90 дітей. За цей час огорожа застаріла, деяка частина є в неналежному стані, що не відповідає сучасним вимогам, та законодавству. Отже ми можемо сказати про відсутність безпечної та надійної огорожі, можливість проникнення на територію сторонніх осіб та бродячих тварин. І ми вирішили, що є потреба в заміні огорожі в ДНЗ на більш сучасну та безпечну та створення естетичного, безпечного, гармонійного середовища на території закладу, де діти дошкільного віку перебувають більшу частину часу.

Мета проекту

Створення сприятливих, безпечних умов перебування на території дошкільного закладу для 90 вихованців Галицинівського ДНЗ «Веселка» та створення естетичного середовища в місці тривалого перебування дітей шляхом заміни огорожі навколо території дошкільного закладу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

За результатами опитування батьків та колективу Галицинівського дошкільного закладу «Веселка» було обрано проблемне питання – необхідність заміни огорожі на більш надійну та безпечну. Наявна на території садочка огорожа використовується дуже давно, дещо застаріла та не відповідає в повній мірі вимогам безпеки дошкільників. Область розробленого проекту охоплює вихованців, їхніх батьків та працівників. Ми прагнемо створити сприятливі умови для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі та створення естетичного середовища в місці тривалого перебування дітей, щоб нічого не заважало займатися дітям їхніми улюбленими справами.

Для кого цей проект

Проект поширюється на : -дітей дошкільного віку від 2 до 6 років – 90 осіб; -батьків дітей – 160 осіб; -працівників Галицинівського ДНЗ - 25 осіб.

План заходів з реалізації проекту

1-2 тиждень Підготовчий етап. Проведення ситуаційного аналізу. 3 тиждень- 5 тиждень Створення розширеної робочої групи проекту з представників органів місцевої влади, громадськості та проведення ситуаційного аналізу для впровадження проекту; Організація зустрічей, консультацій із нинішніми та потенційними партнерами проекту. 6-9 тиждень Проведення демонтажних робіт. 10-12 тиждень Закупівля секцій для огорожі 13-15 тиждень Встановлення огорожі, роботи по благоустрою 16 тиждень Урочисте проведення конкурсу малюнків дітей на тему: «Безпека дитини вдома та в садочку»

ключові показники оцінки результату

Головним досягненням реалізованого проекту буде активізація громадськості в вирішенні невідкладних соціальних проблем, поліпшення умов перебування дітей на території Галицинівського дошкільного закладу «Веселка», створення сприятливих умов для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі та естетично оформленого та об лаштованого середовища на території закладу - в місці тривалого перебування дітей. Крім цього, всі учасники, які будуть задіяні в проекті, підвищать рівень своїх вмінь та навичок в організації освітніх заходів та будівельних робіт.

Ризики в реалізації проекту

- Погодні умови - Курс валют - Зайнятість батьків іншими справами

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

ПІБ Відповідальної особи

Зіневич Л.М.

Контактні дані відповідальної особи

+380502357190