• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зона відпочинку "Територія радості" Брав участь

Доданий
29.07.2021
Номер
9
Комунальне господарство

Створити зону відпочинку "Територія радості" поруч з відбудованим ФАПом, де могли б чекати черги до медичних працівників різні версти населення села Лупареве: малі діти та підлітки, молоді батьки, люди похилого віку.

Автор проєкту
Віта
Віта Байдануца
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лупареве

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Жителі села отримавши звістку про відбудову ФАПу, розуміють, що чекаючи в черзі на прийом до лікаря, маленькі діти і підлітки починають нудьгувати. Розуміючи, що відсутність простору для дітей є проблемою, батьки вирішили встановити на місці, поруч із відбудовою ФАПу дитячий майданчик. Це дасть можливість молодим мамам спокійно чекати на свою чергу до лікаря, оскільки діти будуть зайняті; безпосередньо дітки матимуть можливість комунікувати між собою, що сприятиме соціалізації, підлітки матимуть можливість комфортно спілкуватись між собою, займаючись, наприклад, шахматною грою за комфортними столиками чи фотографуватись, маючи гарну локацію; молоді батьки матимуть сприятливі умови для внутрішнього та гармонійного психологічного стану; люди похилого віку не стоятимуть на ногах в очікуванні, а матимуть нагоду відпочити на зручних лавках обговорити свої радощі та проблеми. Зона відпочинку позитивно вплине на згуртованість односельчан та дасть змогу спокійно і злагоджено працювати медичним працівникам, оскільки їх ніхто не відволікатиме.

мета проекту

Створення комфортних умов для жителів села у черзі до медперсоналу та гарного відпочинку і спілкування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Створення зони відпочинку "Територія радості" поруч із відбудованим ФАПом дасть можливість вирішити проблему з чергами до медиків, вирішить проблему з відсутністю місця для культурного перепочинку, покращить естетичний вигляд села (на сьогодні це занедбаний пустир).

Для кого цей проект

Не має вікових обмежень. та основними групами стануть діти, молоді батьки, старенькі.

План заходів з реалізації проекту

1. створення ініціативної групи. 2. Проведення зборів. узгодження та затвердження графіку робіт. 3. Вивчення цінових пропозицій. 4. Проведення суботника з метою наведення порядку на території. 5. Закупівля матеріалу. 6. установлення...7. Флешмоб "У єдності - сила" (наведення порядку). 8. Підготовка до відкриття. 9. Інформаційна компанія про відкриття зони відпочинкцу. 10. Урочисте відкриття зони відпочинку "Територія радості!.

ключові показники оцінки результату

Соціальні (покращення естетичного вигляду занедбаної зони; згуртованість населення; злагоджена робота медичного персоналу, оскільки черга не заважатиме роботі (бо люди не сидітимуть в коридорі).

Ризики в реалізації проекту

Підвищення цін на товари і послуги.