• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання апаратури для колективу «Золоте Прибужжя» Прибузького сільського клубу Брав участь

Доданий
29.07.2021
Номер
7
Культура

Проєктом передбачається закупівля необхідної апаратури для проведення занять, репетицій та концертів у Прибузькому сільському клубі.

Автор проєкту
Бюджет
149 750 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Колектив «Золоте Прибужжя» був створений в червні 2020 року, згодом в цьому ж році був створений Прибузький сільський клуб. Наш клуб є новим, молодим та дуже перспективним. С кожним концертом наші виступи стають більш професійними та оригінальними, єдиною причиною, що заважає нашому розвитку є відсутність необхідної апаратури для репетицій та концертів. Ми дуже радіємо коли до клубу приходить все більше людей і особливо молоді, щоб разом проводити різноманітні заходи, акції та концерти. Придбання потрібної нам апаратури дало б нам можливість покращувати якість наших концертів та урізноманітнення заходів. Тож сподіваємося, що у нас буде можливість удосконалювати свою роботу та працювати ще краще заради доброго настрою та позитивних емоцій наших громадян.

мета проекту

Основною метою даного проекту є закупівля професійної апаратури для Прибузького сільського клубу. Покращення та зміцнення технічної бази клубу дало б нові можливості розвитку та урізноманітнення заходів для жителів села заради їхнього культурного розвитку та покращення емоційного стану.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Так як клуб створився лише у вересні 2020 року, то було замало часу для закупівлі всієї апаратури яка необхідна для роботи вокального колективу. Але не зважаючи на відсутність музичної апаратури колектив «Золоте Прибужжя» проводить регулярні репетиції та концерти.

Для кого цей проект

Результатами проекту зможуть користуватися усі вікові групи мешканців

План заходів з реалізації проекту

1. Створення ініціативної групи Серпень - 2021 Ініціативна група 2. Проведення зборів, затвердження списку необхідної апаратури Серпень - 2021 Ініціативна група 3. Визначення цінових пропозицій наявних на ринку Серпень - 2021 4. Проведення закупів апаратури Вересень - 2021 5. Отримання та прийняття апаратури Вересень - 2021 6. Налаштування та проведення концерту з використанням нової апаратури Жовтень – 2021 7. Підведення підсумків про виконану роботу Листопад - 2021 Ініціативна група

ключові показники оцінки результату

Створення нових можливостей для розвитку Прибузького сільського клубу, урізноманітнення заходів для жителів села, виявлення нових способів залучення людей до клубу, зайнятість дітей та молоді в позаурочний час.

Ризики в реалізації проекту

1.Збільшення вартості проекту