• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний пляж Брав участь

Доданий
29.07.2021
Номер
5
Комунальне господарство

Створення комфортних умов для відпочинку на пляжі місцевих жителів, гостей та туристів у будь-яку пору року. Благоустрій та обладнання спортивного та дитячого майданчика. Встановлення лавок для відпочинку та тіньових навісів з захистом від ультрафіолетового випромінювання .

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Омельянська
Бюджет
148 500 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Лупареве

Опис

проблема, яку вирішує проекту

В селі Лупареве не має жодного облаштованного пляжу для відпочиваючих. В даній частині села відсутні спортивні та дитячі майданчики. Проект дозволить створити сприятливі та комфортні умови для відпочинку на березі річки всією родиною, а також для заняття спортом молоді.

мета проекту

Оздоровлення дітей та молоді. Реалізація можливості активного безпечного відпочинку всією сім'єю. Заохочення населення до здорового способу життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Розчищення та вирівнювання території берега Лиману між вул. Садова та Маячна. Встановлення подвійної гойдалки, турніків ( три рівня висоти) та подвійної шведської стінки, 3 лавки зі спинками та 3 навіси від сонця з захисним покриттям від ультрафіолетового випромінювання. Монтаж стійок для сітки та створення спортивного майданчика для гри у волейбол.

Для кого цей проект

- для жителів та гостей усіх вікових груп та категорій населення села Лупареве - для туристів

План заходів з реалізації проекту

1. Розчищення та вирівнювання території з залученням техніки. 2. Встановлення трьох тіньових навісів (залізна основа, дах полікарбонат товщиною 8-10мм з захистом від ультрафіолетового випромінювання). 3. Монтаж на встановлення подвійної дитячої гойдалки (залізна). 4. Встановлення комбінованих турніків та шведської стінки. 5. Розмежування волейбольного поля та встановлення стійок для волейбольної сітки. 6. Встановлення трьох лавок зі спинками.

ключові показники оцінки результату

Зростання кількості активної та спортивної молоді. Підвищення рівня культурного та безпечного відпочинку усіх відвідувачів пляжу. Можливість активного та комфортного проводження часу на березі Лиману для усіх категорій населення у будь-яку пору року.

Ризики в реалізації проекту

-Інфляція на національному рівні -Не вихованість окремої категорії населення.

Фотографії