• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування туалетної кімнати в Українківському сільському клубі Брав участь

Доданий
15.07.2021
Номер
2
Культура

В приміщенні Українківського сільського клубу відсутня туалетна кімната і ми хочемо вирішити цю проблему. Є приміщення яке буде облаштовано під туалет, планується: підвести воду, збудувати каналізаційну систему, зробити ремонт в приміщенні і облаштувати туалетну кімнату, встановити сантехніку, відновити електропостачання та освітлення в кімнатах.

Автор проєкту
Бюджет
149 899 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Українка

Опис

проблема, яку вирішує проекту

В Україніківському сільському клубі працює 6 працівників, на базі сільського клубу відвідують гуртки 60 дітей це: гурток народного та сучасного танцю «Ритм», дитячий драматичний гурток «Перлина» та танцювальний колектив «Хамелеон». В клубі проходять різні заходи в яких беруть участь: діти музичної школи, яка налічує 30 осіб), проходять репетиції вокально-інструментального ансамблю «Меломани» (4 особи) , займається ансамбль «Криниця степова» (12 осіб), діти та дорослі відвідують сільську бібліотеку у клубі працюють спортивні секції з тенісу та більярду, працює дитячий кінотеатр та дискотека також в будівлі клубу знаходиться старостат села Українки, пошта та комунгосп, це ще (12 осіб). Усі ми люди і маємо фізичні потреби. В приміщенні Українківського сільського клубу відсутня туалетна кімната і ми хочемо вирішити цю проблему. Є приміщення яке буде облаштовано під туалетну кімнату, але це приміщення потребує ремонту. В минулі роки покрівля клубу протікала, вода потрапила в середину будівлі, в результаті стеля обвисла, підлога прогнила, з'явився грибок, каналізаційна система взагалі відсутня, вода не підведена в приміщення будівлі, тому планується: підвести воду, збудувати каналізаційну систему, зробити ремонт в приміщенні і облаштувати туалетну кімнату, встановити сантехніку, відновити електропостачання та освітлення в кімнатах. Цей проект забезпечить комфортним перебуванням в клубі всіх відвідувачів, сприятиме покращенню умов проведення заходів

мета проекту

Реалізація прав людини, щодо своїх фізичних потреб, шляхом облаштування туалетної кімнати.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Ремонт і облаштування туалетної кімнати.

Для кого цей проект

1.Для працівників установи - 6 осіб 2.Для вихованців гуртків - 60 дітей; 3. Для учасників музичної школи - 30 дітей; 4. Для учасників вокально-інструментального ансамблю - 4 особи; 5.Для учасників фольклорного колективу - 12 осіб; 6. Для працівників комунгоспу,старостату та пошти-12 осіб; 7. Для жителів села, що відвідують заходи, кіносеанси, дискотеки, які проводяться в приміщені сільського клубу, а це близько 1000 осіб на рік.

План заходів з реалізації проекту

1.Провести воду до будівлі і зробити водопостачання в середині будівлі. 2.Зробити каналізаційну систему. 3.Зробити ремонт в приміщенні. 4.Встановити сантехніку (два унітази,змішувач води, умивальник) 5.Встановити двері та вікно 5.Відновити електропостачання та освітлення.

ключові показники оцінки результату

Підвищення рівня задоволеності послугами, що надаються в клубі; збільшення кількості вихованців та відвідувачів клубу; виховання у молоді дбайливого ставлення до майна громади; підвищено рівень комфортності перебування в клубі.

Ризики в реалізації проекту

Єдиним ризиком є, що під час впровадження проекту є інфляція на національному рівні і відповідно подорожчання будівельного матеріалу, сантехніки і робіт.

Фотографії