• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція дитячого майдачика "Чарівний світ дитинства" Брав участь

Доданий
31.07.2021
Номер
13
Комунальне господарство

Реконструкція дитячого майданчика в центрі с.Прибузьке. Встановлення нового обладнання

Автор проєкту
Ірина
Ірина Баєва
Бюджет
147 810 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Прибузьке

Опис

проблема, яку вирішує проекту

На сьогоднішній день виникає гостра проблема у створенні умов для розвитку підростаючого покоління. Існуючий дитячий майданчик (якому вже більше 10 років) знаходиться в неналежному вигляді, адже інвентар під впливом часу та людських факторів прийшов в непридатність, що може призвести до травмування дітей. Реалізація даного проекту сприятиме активному відпочинку дітей на свіжому повітрі, підвищення рівня їх фізичної та загальної культури, вирішить проблему незайнятості дітей.

мета проекту

Забезпечення належного рівня відпочинку, фізичного та загально культурного розвитку дітей шляхом облаштування сучасного ігрового дитячого майданчика.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Пропонується оновити існуючий дитячий майданчик сучасним, зручним, а головне безпечним інвентарем. Створити таке місце, де б батьки мали змогу спілкуватися з дітьми, між собою на свіжому повітрі, діти б мали змогу гратися на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором та в гаджетах

Для кого цей проект

Для дітей різної вікової категорії та їх батьків

План заходів з реалізації проекту

Створення ініціативної групи за для демонтажу зламаного інвентарю та підготовки місці для встановлення нового обладнання. Роботи по встановленню обладнання - вересень Привіз піску для пісочниць та майданчика в цілому - вересень Відкриття - кінець вересня - початок жовтня

ключові показники оцінки результату

Соціальні - сприяє активності населення, встановлює тісний зв’язок між жителями. Прищеплення і формування навичок здорового способу життя дітей. Формування соціальних, комунікативних, організаторських навичок в дітей. Організація дозвілля дітей.

Ризики в реалізації проекту

Зростання фінансової вартості обладнання

Фотографії