• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ремонт актової зали в Українківському сільському клубі Брав участь

Доданий
30.07.2021
Номер
12
Культура

Проєкт спрямований на встановлення стелі "Армстронг" та переобладнання освітлення в актовій залі Українківського сільського клубу. Завдяки реалізації проєкту буде вирішено питання з якісним освітленням і естетичним виглядом зали. Після ремонту покращиться робота репетицій, колективів художньої самодіяльності, проведення дискотек та масових заходів у сільському клубі.

Автор проєкту
Бюджет
149 965 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Українка

Опис

проблема, яку вирішує проекту

В актовій залі сільського клубу процюють гуртки самодіяльності це: вокально-інструментальний колектив "Меломани" (4 особи), театральний колектив "Перлина"-(16 осіб), фольклорний колектив "Криниця степова"(12осіб) та танцювальний колектив «Хамелеон»-(14осіб), відвідують дискотеку діти та молодь села кожної суботи. В минулі роки стеля протікала, вода потрапляла на проводку будівлі і світильники, в результаті стеля обвисла освітлення вийшло з ладу, тому планується зробити ремонт в приміщенні відновити освітлення та встановити металопластикові двері. Цей проєкт забезпечить комфортним перебуванням в клубі всіх відвідувачів, сприятиме покращенню умов проведення заходів.

мета проекту

Основною метою даного проекту є створення умов для культурного розвитку мешканців громади і села, забезпечення зайнятості дітей та підлітків в позаурочний час та залучення і розкриття нових талантів, проведення якісних заходів та репетицій в сільському клубі.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Ремонт стелі та освітлення актової зали в Українківському сільському клубі

Для кого цей проект

Для учасників дитячих самодіяльних колективів сільського клубу:" Перлина" та "Хамелеон" це - (30 осіб). 2. Для учасників фольклорногот колективу "Криниця степова"-(12 осіб) 3. Для учасників вокально-інструментального ансамблю" Меломани" - 4 особи; 4. Для молоді та жителів села, що відвідують заходи, кіносеанси, дискотеки, які проводяться в приміщені актової зали сільського клубу, а це близько 1200 осіб на рік.

План заходів з реалізації проекту

1.Зробити демонтаж дверних коробок та старих світильників. 2. Встановити металопластикові двері. 3.Встановити кріплення для підвісних потолків "Армстронг" 4.Встановити підвісні полотна "Армстронг" та проводку для світильників. 5.Встановити світильники та вимикачі для світильників 6. встановити електрощитки з прихованою проводкою. 7.Зробити відкриття залу через два місяці після проведення ремонтних робіт.

ключові показники оцінки результату

Створення безпечних умов праці персоналу клубу та глядачів, підвищення рівня задоволеності послугами, що надаються в клубі; збільшення кількості вихованців та відвідувачів масових заходів; комфортності перебування в залі, проведення репетицій та масових заходів в актовій залі сільського клубу.

Ризики в реалізації проекту

Єдиним ризиком є, що під час впровадження проекту є інфляція на національному рівні і відповідно подорожчання будівельного матеріалу та робіт

Фотографії