• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

« Привабливість простору дитячого садочку – запорука успішного розвитку дошкільнят» Брав участь

Доданий
30.07.2021
Номер
11
Освіта

Для Галицинівського дошкільного закладу «Веселка» пріоритетним напрямком роботи є сприяння всебічному розвитку дітей, створення умов для формування особистісної компетентності дитини. Поліпшення надання якості освітніх послуг передбачає створення, в тому числі, безпечного розвивального середовища та умов для розвитку і виховання дітей.

Автор проєкту
Iрина
Iрина Поваляэва
Бюджет
149 570 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Як для всієї Галицинівської громади, так і для Галицинівського дошкільного закладу «Веселка» пріоритетним напрямком роботи є сприяння всебічному розвитку дітей. При цьому важливим є створення привабливого, затишного та безпечного розвивального простору як на території закладу так і всередині приміщення. В стратегії розвитку Галицинівської громади одним із завдань є поліпшення якості освітніх послуг. В с. Галицинове 87% дитячого населення віком від 2 до 6 років відвідують Галицинівський дошкільний навчальний заклад «Веселка», значну частину часу проводять в дитячому садочку. Батьки вихованців теж є учасниками освітнього процесу. Тому для забезпечення гармонійного розвитку дитини велике значення має безпечне довкілля та естетичний вигляд навколишнього простору. За період функціонування закладу ( 45 років) подвір’я ремонтувалося частково, асфальтоване покриття застаріло, набуло непривабливого стану, має пошкодження, ганок , що веде на харчоблок та до старшої групи в неналежному стані, що не відповідає сучасним вимогам, Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України 24.03.206 року № 234 та правилам організації безпечного середовища для дітей. Виходячи з зазначеного вище, ми можемо сказати про відсутність безпечного та надійного покриття на ганку, наявність пошкоджених бетонних сходинок, відсутність естетичного вигляду.

мета проекту

Створення привабливого, затишного та безпечного розвивального простору на території дошкільного закладу для 72 вихованців Галицинівського ДНЗ «Веселка» та створення комфортного та естетичного середовища в місці тривалого перебування дітей та роботи працівників шляхом виконання ремонтних робіт на ганку, що веде на харчоблок та облицювання його плиткою, осучаснення входу з вулиці на харчоблок.

Пропоноване рішення вирішення проблеми

За результатами опитування батьків та колективу Галицинівського дошкільного закладу «Веселка» було обрано проблемне питання – необхідність благоустрою подвір’я дитячого садочку, ремонт ганку, що веде на харчоблок та облицювання його міцною( стійкою до впливу опадів) та гарною плиткою, осучаснення входу з вулиці на харчоблок . За період функціонування закладу покриття ганку розтріскалось, набуло непривабливого вигляду, має пошкодження, ями та горбочки, деяка частина в неналежному стані, що не відповідає сучасним естетичним вимогам та не відповідає вимогам безпеки. Область розробленого проекту охоплює вихованців, їхніх батьків та працівників дитячого садочку. Ми прагнемо створити сприятливі умови для безпечного та комфортного перебування дітей та працівників в дошкільному закладі та створення естетичного середовища.

Для кого цей проект

Проект поширюється на : -дітей дошкільного віку від 2 до 6 років – 72 особи; -батьків дітей – 160 осіб; -працівників Галицинівського ДНЗ - 28 осіб.

План заходів з реалізації проекту

1) Підготовчий етап. Проведення ситуаційного аналізу. 2) Створення розширеної робочої групи проекту з представників органів місцевої влади, громадськості та проведення ситуаційного аналізу для впровадження проекту; Організація зустрічей, консультацій із нинішніми та потенційними партнерами проекту. 3) Проведення демонтажних робіт 4) Закупівля необхідних матеріалів для виконання ремонтних робіт 5) Роботи по укладанню плитки. облаштування ганку 6)Завершення ремонтних робіт, фарбування перил

ключові показники оцінки результату

Головним досягненням реалізованого проекту буде активізація громадськості в вирішенні невідкладних соціальних проблем, поліпшення умов перебування дітей на території Галицинівського дошкільного закладу «Веселка», створення сприятливих умов для безпечної та комфортної роботи працівників в дошкільному закладі та естетично оформленого та об лаштованого середовища на території закладу - в місці тривалого перебування дітей. Крім цього, всі учасники, які будуть задіяні в проекті, підвищать рівень своїх вмінь та навичок в організації робіт з благоустрою території.

Ризики в реалізації проекту

- Погодні умови - Курс валют - Зайнятість батьків іншими справами