• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Парк в с. Галицинове – місце затишку та приємного відпочинку Брав участь

Доданий
30.07.2021
Номер
10
Комунальне господарство

Актуальним є сприяння повноцінному відпочинку та благоустрою території. В результаті реалізації проекту, буде створене затишне місце для відпочинку та сімейного дозвілля жителів. Проект дозволить згуртувати населення, залучити односельчан до спілкування. Благоустрій території, розбивка додаткових квітників, живих альтанок, встановлення фонтану та посадка зелених насаджень зробить парк затишним.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Волинко
Бюджет
149 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Галицинове

Опис

проблема, яку вирішує проекту

Як для всієї Галицинівської громади, так і для мешканців с. Галицинове, облаштування затишних місць відпочинку та дозвілля є важливим, як умова комфортного спілкування та проведення часу відпочинку. В стратегії розвитку Галицинівської громади одним із завдань є поліпшення якості надання культурних послуг населенню. У с. Галицинове є парк відпочинку, але його технічні умови не в повній мірі відповідають комфортному проведенню дозвілля мешканців села. Серед жителів та відвідувачів парку, було проведено опитування, завдяки якому виявлено потребу в підвищенні привабливості території, створенні комфортної платформи для спілкування та згуртування жителів. У результаті опитування запропоновано: встановлення фонтану, підключення Wi-Fi, підведення водопостачання для поливу зелених насаджень.

мета проекту

Створення комфортного середовища, залучення мешканців до добровільної благодійної та природоохоронної діяльності, збільшення активності серед населення, підвищення рівня комунікації серед мешканців, обізнаності та бережного ставлення до навколишнього середовища. Створення сприятливих умов охопить більшу частину населення с. Галицинове (500 мешканців).

Пропоноване рішення вирішення проблеми

Задля вирішення даної проблеми запропоновано: встановити фонтан, підключити Wi-Fi, підвести водопостачання для поливу зелених насаджень. Область розробленого проекту охоплює жителів села. Ми прагнемо створити сприятливі умови для комфортного відпочинку мешканців села та створення естетичного середовища в місці спілкування та проведення часу відпочинку жителями. У результаті встановлення фонтану буде опорядковано прилеглу до нього територію для масового відпочинку людей. Він очищатиме та зволожуватиме повітря. З естетичної точки зору фонтан сприятливо впливає на психіку людини, її внутрішній душевний спокій. Він стане місцем зустрічі всіх мешканців 6 сіл громади, починаючи від дошкільного віку до людей всіх категорій.

Для кого цей проект

Проект поширюється на : -дітей дошкільного віку від 2 до 6 років – 100 осіб; -батьків дітей – 160 осіб; -мешканців с. Галицинове та інших сіл громади - 500 осіб.

План заходів з реалізації проекту

1) Підготовчий етап. Проведення ситуаційного аналізу; 2) Створення розширеної робочої групи проекту з представників органів місцевої влади, громадськості та проведення ситуаційного аналізу для впровадження проекту; Організація зустрічей, консультацій із нинішніми та потенційними партнерами проекту; 3) Планування робіт на місцевості; 4) Закупівля матеріалів для благоустрою парку; 5) Встановлення фонтану, роботи по благоустрою; 6) Підключення wi-fi; 7) Урочисте відкриття.

ключові показники оцінки результату

Головним досягненням реалізованого проекту буде активізація громадськості в вирішенні невідкладних соціальних проблем, поліпшення умов перебування жителів на території Галицинівського парку, естетично оформлення та облаштовання затишного середовища на території села. Крім цього, всі учасники, які будуть задіяні в проекті, підвищать рівень своїх вмінь та навичок в організації масових заходів та будівельних робіт, обізнаності та бережного ставлення до навколишнього середовища.

Ризики в реалізації проекту

Погодні умови; Курс валют.